reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 02 grudnia 2008

Avnet przejmuje Nippon Denso Industry

Avnet podpisał umowę o przejęciu japońskiego dystrybutora komponentów Nippon Denso Industry, które będzie zrealizowane za pośrednictwem Avnet Japan.
NDI z siedzibą w Tokio jest założonym w 1958 roku dystrybutorem komponentów elektronicznych, posiadającym również doświadczenie w usługach wsparcia procesu projektowania produktów. NDI skupia się na współpracy z niewielką liczbą autoryzowanych dostawców, a kluczowym celem organizacji jest wsparcie klienta w procesie projektowania zaawansowanych rozwiązań. Transakcja zostanie zamknięta 29 grudnia 2008.

Poza kwaterą główną w Tokio, NDI posiada również pięć biur sprzedaży w Japonii oraz dwa biura międzynarodowe, zlokalizowane w Singapurze i Hong Kongu. NDI posiada również spółkę córkę w Shanghaju w Chinach. W roku obrotowym zakończonym 31 marca 2008 obroty NDI ukształtowały się na poziomie 170 mln euro; przejęcie japońskiego dystrybutora podwoi obroty Avnet na rynku japońskim.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-1