reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 25 listopada 2010

Rutronik wydziela Lighting Solutions Division

Dystrybutor Rutronik Elektronische GmbH Bauelemente utworzył Lighting Solutions Division. Nowy dział uzupełni dział marketingu technicznego obsługujący komponenty optoelektroniczne w Rutronik.
Rutronik już oferuje swoim klientom szerokie wsparcie w zakresie oświetlenia i stabilizuje swoją pozycję dostawcy najnowocześniejszych innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych. Mając na celu kompleksowe i profesjonalne wsparcie nowych klientów, Rutronik utworzył Lighting Solutions Division w swojej siedzibie w Ispringen.

Dzięki temu klienci będą mieli kontakt z projektantami, architektami i inżynierami, którzy zapewnią wsparcie w przejściu na technologię LED oraz pomogą w instalacji. Zespół składa się z ekspertów w projektowaniu oświetlenia we wszystkich dziedzinach oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, jak i inżynierów ze specjalistyczną znajomością przepisów, oprogramowania, prac budowlanych i nadzoru budowlanego.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1