reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 18 listopada 2010

Intel inwestuje 32 mln dol. w NAND flash

Połączenie procesorów Intela z technologią pamięci NAND flash izraelskiej firmy Anobit ma zagwarantować Intelowi przewagę konkurencyjną.
Intel zainwestował 32 mln dol. w firmę Anobit. Izraelska spółka opatentowała technologię MSP (Memory Signal Processing), która ma na celu poprawę wytrzymałości urządzeń i systemów opartych o pamięć NAND flash.

Sześć miesięcy temu Anobit wprowadził na rynek pamięć SSD flash, opartą na pamięci NAND flash, które mają zastąpić magnetyczny dysk twardy obecnie używany w pamięciach komputerów osobistych PC, serwerach i systemach pamięci masowej. W niedalekiej przyszłości, gdy urządzenia będą głównie działały w oparciu o pamięć NAND flash, analitycy uważają, że połączenie pomiędzy procesorami Intela i pamięcią NAND flash firmy Anobit zagwarantuje Intelowi przewagę nad konkurencją.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1