reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 19 listopada 2008

Zmiany w Zarządzie Relpol SA

Rada Nadzorcza Relpol S.A. odwołała dotychczasowego Prezesa Filipa Regulskiego i w jego miejsce powołała Ryszarda Gitis. Dodatkowo powołano również Iwonę Szczepańską na stanowisko Członka Zarządu..
Nowy Prezes Zarządu posiada doświadczenie zdobyte przede wszystkim w spółkach związanych z sektorem administracji miejskiej, transportu i logistyki. Od 2007 kierował Centrum Logistyki w PPUP Poczta Polska. Wcześniej zajmował stanowiska w takich instytucjach jak Zakład Obsługi Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego (dyrektor zakładu), Krakowski Holding Komunalny S.A. (wiceprezes zarządu) czy MPEC Kraków SA (dyrektor finansowy).

Iwona Szczepańska, nowy Członek Zarządu Relpol S.A., posiada aplikację sędziowską oraz jest wpisana na listę Radców Prawnych. Od czerwca 2008 prowadzi własną firmę doradczą IMS Consulting (usługi zarządzania i doradztwo prawno-gospodarcze). Wcześniej zajmowała stanowiska Wiceprezesa Zarządu Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji POHiD oraz Kierownika Działu Prawnego w Tesco Polska Sp. z o.o. Od 14.11.2008 roku jest również Członkiem Zarządu Ponar Wadowice S.A.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1