reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Rohde Schwarz
Technologie |

Rohde & Schwarz z umową w Czechach

Jak podaje Rohde & Schwarz na swojej stronie internetowej, Służby Żeglugi Powietrznej Republiki Czeskiej podpisały z Rohde & Schwarz umowę na ogólnokrajowy zaawansowany system kontroli jakości głosu R&S AVQA.

Służby Żeglugi Powietrznej Republiki Czeskiej (ANS CR) wybrały zaawansowany system zapewnienia jakości głosu R&S AVQA firmy Rohde & Schwarz, aby zapewnić najwyższy poziom jakości usług w swojej sieci IP. Rozwiązanie to ma umożliwić ANS CR monitorowanie i kontrolowanie sieci komunikacji głosowej, zapewniając nieprzerwaną i krystalicznie czystą komunikację dla kontroli ruchu lotniczego.

System R&S AVQA zostanie wdrożony w wielu lokalizacjach w całej Republice Czeskiej, obejmując sondy R&S AVQA i redundantną instalację menedżera R&S AVQA. To kompleksowe pokrycie umożliwi ANS CR monitorowanie i analizę jakości głosu, zapewniając obraz jakości głosu systemu w czasie rzeczywistym w dowolnym, a także szybkie zidentyfikowanie i rozwiązanie wszelkich, potencjalnych problemów. 

"Cieszymy się, że możemy współpracować z Rohde & Schwarz i wdrożyć ich najnowocześniejszy system R&S AVQA" – powiedział Jan Klas, dyrektor generalny ANS CR. "Ponieważ naszym celem jest całkowita migracja usług głosowych do technologii VoIP w najbliższej przyszłości i oczywiście zapewnienie najwyższego poziomu jakości głosu przez cały czas, rozwiązanie to umożliwi nam proaktywne monitorowanie i zarządzanie naszą siecią IP, gwarantując nieprzerwaną komunikację dla naszych kontrolerów z najlepszą możliwą jakością".

15-letnia umowa o gwarantowanym poziomie usług pomiędzy ANS CR i Rohde & Schwarz dodatkowo potwierdza zaangażowanie obu stron w długoterminową współpracę i wsparcie. Umowa ta gwarantuje, że ANS CR będzie otrzymywać stałą pomoc techniczną i aktualizacje, co pozwoli im na ciągłą optymalizację sieci komunikacji głosowej.

"Jesteśmy dumni, że zostaliśmy wybrani przez ANS CR jako ich zaufany partner w zakresie zapewniania jakości głosu" – powiedział Pavel Salanda, dyrektor zarządzający Rohde & Schwarz Czech Republic. "Opracowaliśmy R&S AVQA ze zrozumieniem, że kompleksowe monitorowanie całego ruchu głosowego ATC i komunikacji radiowej jest niezbędne do osiągnięcia optymalnego doświadczenia użytkownika. Nasze wiodące na rynku rozwiązanie zapewnia również szybki czas reakcji na rozwiązywanie problemów, szczególnie w dużych sieciach z wieloma lokalizacjami".


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 11 2024 07:39 V22.4.25-1
reklama
reklama