reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© AMD
Technologie |

AMD przejmuje Mipsology

Wiceprezydent grupy AI w firmie AMD Vamsi Boppana ogłasza przejęcie i opisuje związane z nim plany

W czawrtek na swoim blogu AMD ogłosiła przejęcie Mipsology firmy z dziedziny oprogramowania AI i wieloletniego partnera AMD z siedzibą w Palaiseau we Francji.

Zespół programistów Mipsology ma udokumentowane doświadczenie w dostarczaniu oprogramowania i rozwiązań AI działających na adaptacyjnym krzemie obliczeniowym AMD i dołączy do AMD AI Group, aby rozszerzyć jej możliwości rozwoju oprogramowania AI. W szczególności zespół pomoże rozwinąć oprogramowania AI full-stack otwarty ekosystem narzędzi programistycznych, bibliotek i modeli, w celu usprawnienia wdrażania modeli AI działających na sprzęcie AMD.

Założona w 2015 roku firma Mipsology opracowuje rozwiązania w zakresie inferencji, optymalizacji i narzędzi AI dostosowanych do sprzętu AMD. Flagowe oprogramowanie Zebra AI firmy obsługuje frameworki branżowe, w tym TensorFlow, PyTorch i ONNX Runtime i pomoże przyspieszyć rozwiązania AMD dla zadań AI. Integracja obsługuje również AMD Unified AI (UAI) Software Stack, który zapewnia spójny interfejs szkolenia i inferencji AI na urządzeniach brzegowych, końcowych i w chmurze.
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama