reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© broadcom
Komponenty |

Broadcom aktualizuje informacje dotyczące transakcji VMware

Koncern ogłosił że spodziewa się pomyślnego zamknięcia transakcji 30 października.

Jak podaje portal Cision, Broadcom, globalny dostawca technologii, który projektuje, rozwija i dostarcza rozwiązania w zakresie półprzewodników i oprogramowania infrastrukturalnego, potwierdził dziś, że spodziewa się zamknięcia transakcji przejęcia VMware, w dniu 30 października 2023 r. i przedstawił aktualne informacje na temat postępów w rozmowach z różnymi agencjami regulacyjnymi.

W dniu 21 sierpnia 2023 r. firma Broadcom otrzymała ostateczną zgodę na transakcję od brytyjskiego organu ds. konkurencji i rynków. Nastąpiło to po prawnym zatwierdzeniu fuzji w Unii Europejskiej, a także w Australii, Brazylii, Kanadzie, Izraelu, RPA i na Tajwanie oraz zatwierdzeniu kontroli inwestycji zagranicznych we wszystkich niezbędnych jurysdykcjach. W Stanach Zjednoczonych wygasły okresy oczekiwania Hart-Scott-Rodino przed fuzją i nie ma przeszkód prawnych do zamknięcia zgodnie z amerykańskimi przepisami dotyczącymi fuzji.

Broadcom kontynuuje współpracę z organami regulacyjnymi w innych jurysdykcjach i jest na zaawansowanym etapie procesu zmierzającego do uzyskania pozostałych wymaganych zgód regulacyjnych, które zdaniem Broadcom zostaną uzyskane przed 30 października 2023 roku. W związku z tym, wraz z VMware, Broadcom zgodził się na dalsze przedłużenie Daty Zewnętrznej zgodnie z umową transakcyjną, co zostanie szerzej opisane w formularzu 8-K, który zostanie złożony przez VMware w amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd.

Broadcom wyraził przekonanie, że fuzja z VMware zwiększy konkurencję w chmurze i przyniesie korzyści klientom korporacyjnym, dając im większy wybór i kontrolę nad tym, gdzie lokalizują swoje zasoby.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama