reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© HARTING
Komponenty |

Harting i TTI Europe rozszerzają partnerstwo w zakresie sprzedaży

Firmy Harting Technology Group i TTI Inc. Europe rozszerzają swoje partnerstwo w zakresie autoryzowanej sprzedaży na region europejski.

Firmy kontynuują w ten sposób udane partnerstwo w USA. Tam spółka zależna TTI Mouser działa jako partner handlowy firmy HARTING Americas. Europejska umowa jeszcze bardziej konsoliduje istniejące partnerstwo. 

„Opierając się na sprawdzonym i udanym modelu TTI "go to market", z wyraźnym ukierunkowaniem technicznym i silnym zaangażowaniem magazynowym, HARTING jest absolutnie pewny, że wyznaczy kurs na połączony wzrost." –  mówi Edgar-Peter Düning, dyrektor zarządzający w HARTING Electric, Electronics i HCS.

"Wprowadzenie produktów HARTING do naszego portfolio i udostępnienie ich naszym zespołom sprzedażowym i inżynierskim, wsparte przez nasze dogłębne modele magazynowe, oznacza, że klienci będą mogli korzystać z większego wyboru i elastyczności, aby rozwijać swoje projekty." -- dodaje Geoff Breed, wiceprezes TTI Europe.

Umowa dystrybucyjna została podpisana na Targach Electronica 2022. Od lewej: Ronald Velda, Director Supplier Marketing Europe TTI Europe, Geoff Breed, wiceprezes TTI Europe, Edgar-Peter Düning, dyrektor zarządzający HARTING Electric, Electronics, HCS i Jon DeSouza, dyrektor zarządzający HARTING Americas.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama