reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© KLA
Komponenty |

KLA zbuduje nowy zakład badawczo-rozwojowy i produkcyjny w Walii

KLA Corporation podaje, że planuje budowę nowego centrum badawczo-rozwojowego i produkcyjnego dla działu SPTS, w Newport, w Walii, w Wielkiej Brytanii.

Inwestując ponad 100 milionów USD, firma stworzy nowe centrum innowacji i zakład produkcyjny o powierzchni 200 000 stóp kwadratowych. W nowej placówce znajdą się biura, pomieszczenia czyste, magazyny i pomieszczenia pomocnicze, które pomieszczą do 750 pracowników.

– Ta inwestycja i rozszerzenie działalności w Walii pomoże nam w dalszym ciągu unowocześniać rozwiązania w zakresie przetwarzania płyt krzemowych dla szybko rozwijających się przemysłów podlegających trendom sekularnym oraz wykorzystać istniejące doświadczenia w zakresie zaawansowanych technologii pakowania i przetwarzania półprzewodników, aby wzmocnić nasz zakres rozwiązań dla komunikacji 5G, pojazdów elektrycznych, elektroniki użytkowej, centrów danych, urządzeń medycznych i wielu innych – mówi Rick Wallace, prezes i dyrektor generalny KLA Corporation, w komunikacie prasowym.

Nowe centrum innowacji zapewni ponad 25 000 stóp kwadratowych pomieszczeń czystych dla badań i rozwoju oraz ponad 35 000 stóp kwadratowych hal montażowych do produkcji na zamówienie. Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego planowana jest na 5 października 2022 roku, a firma spodziewa się ukończyć budowę budynku na początku 2025 r.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2