reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Swissbit
Komponenty |

Swissbit rozszerza swoje możliwości produkcyjne w Berlinie

Nowa wielomilionowa inwestycja w USD doda nową linię pakowania półprzewodników do produkcji elektroniki Swissbit w Berlinie w Niemczech.

Swissbit kontynuuje strategiczne plany ekspansji w swoim zakładzie produkcyjnym w Berlinie w Niemczech. Nowa linia do pakowania półprzewodników zapewni znaczny wzrost wydajności i będzie działała średnio do 50% wydajniej niż istniejące linie. W komunikacie prasowym firma stwierdza, że linia ta służy do w pełni zautomatyzowanej produkcji wysoce zintegrowanych rozwiązań pamięci, w tym ultra kompaktowych e.MMC.

Nowy sprzęt zapewni również pozycję Swissbit jako jednego z nielicznych przedsiębiorstw w Europie zdolnych do produkcji komponentów lutowniczych, takich jak BGA (układy z siatką kulkową), poczynając od małych partii do dużych ilości, o mocy przerobowej do trzech milionów sztuk miesięcznie.

Łącznie 15 maszyn tworzy nową linię produkcyjną komponentów systemu w pakiecie, wraz z różnymi systemami przenośników, buforami oraz stacjami załadunkowymi i rozładunkowymi. Swissbit twierdzi, że zainwestował 1,5 miliona euro tylko w samą instalację linii produkcyjnej, która jest obecnie w pełni gotowa do pracy.

W sumie zainwestowano około 5 milionów euro. Jak wcześniej informował Evertiq, od 2008 roku firma produkuje wyłącznie w Berlinie, a pod koniec 2019 roku firma otworzyła nowy zakład na ponad 20 000 metrów kwadratowych, Obecnie zakład zatrudnia 250 osób, a liczba ta ma rosnąć.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1