reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Farnell
Komponenty |

Farnell otwiera ponownie swoją siedzibę po wielomilionowej inwestycji

500 pracowników wraca do pracy po inwestycji o wartości 6 milionów funtów, dzięki której siedziba firmy w Leeds w Wielkiej Brytanii stała się bardziej zrównoważona, wygodna i dostosowana do nowoczesnych metod pracy.

Dystrybutor komponentów elektronicznych ponownie oficjalnie otworzył swoją główną siedzibę na świecie po zakończeniu inwestycji o wartości 6 mln GBP w celu ulepszenia obiektu. W związku z tym do 500 pracowników Farnell powróci do pracy do siedziby w Leeds w Wielkiej Brytanii.

Firma podaje w komunikacie prasowym, że budynek korzysta teraz z elastycznych obszarów funkcjonalnych i przestrzeni przeznaczonych do współpracy. Wszystkie sale konferencyjne zostały wyposażone w nowy sprzęt audio-wizualny, a zasięg sieci Wi-Fi i telefonii komórkowej został zwiększony w całym biurze, aby zapewnić pracownikom i gościom lepszą łączność.

Po utworzeniu za wiele milionów funtów nowego centrum dystrybucyjnego wybudowanego w 2019 roku, przebudowa siedziby jest najnowszą znaczącą inwestycją firmy Farnell w Leeds. Zatrudniający ponad 700 osób obiekt ma powierzchnię 40 000 metrów kwadratowych.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama