reklama
© Heilind
Komponenty |

Wkrótce zostanie otwarte nowe europejskie centrum dystrybucji Heilind

Heilind Electronics Europe podaje, że na początku września 2022 r. otworzy swoje nowe centrum dystrybucyjne na Górnym Śląsku w Polsce.

Firma podaje, że dzięki inwestycji Heilind zamierza dalej wzmacniać i rozwijać swoje możliwości w zakresie łańcucha dostaw. Dodając nowy kompleks magazynowo-biurowy do istniejącej infrastruktury, firma będzie mogła lepiej zaspokajać rosnące wymagania rynku, zwłaszcza w Polsce, graniczącej z Czechami i Słowacją, a także na Węgrzech i w Rumunii.

Nowy obiekt ma powierzchnię 4000 metrów kwadratowych i jest bezpośrednią konsekwencją rosnącego zapotrzebowania klientów z różnych branż, takich jak elektronika użytkowa, przemysł militarny/lotniczy, transportowy i mechaniczny.

– Wszyscy wiemy, że dystrybucja to szybko rozwijające się możliwości. Potrzeba dostępności, krótkiego czasu realizacji i płynności rynku jest większa niż kiedykolwiek wcześniej. Tak więc, podczas gdy zaprojektowaliśmy centrum dystrybucyjne, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów, nowy obiekt będzie czymś więcej niż tylko powierzchnią magazynową: będzie również posiadał powierzchnię wystawową, gdzie nasi klienci będą mogli spotkać się z naszymi dostawcami i specjalistami z branży, aby dowiedzieć się więcej o naszych technologiach – mówi w komunikacie prasowym Robert Clapp, dyrektor generalny Heilind Electronics Europe.

Firma podaje, że oficjalne otwarcie planowane jest na 12 września 2022 roku. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2