reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Porsche Engineering
Technologie |

Porsche Engineering rozszerza swoją działalność w Chinach o nowe biuro w Pekinie

Porsche Engineering, dostawca usług technologicznych i spółka zależna Porsche, uruchomiła kolejną chińską placówkę, aby lepiej zaspokoić potrzeby lokalizacyjne na rynku chińskim, zwłaszcza w zakresie wysoce zautomatyzowanej jazdy, łączności, systemów inforozrywkowych i wspomagania.

Nowe biuro badawczo-rozwojowe znajduje się w dzielnicy Chaoyang, gdzie wiele znanych firm motoryzacyjnych ma swoje biura. Nowa lokalizacja w Pekinie uzupełnia istniejący zakład Porsche Engineering w Szanghaju.

– Rynek chiński stał się wiodącym źródłem kluczowych technologii i transformacji przemysłu dzięki przychylnemu nastawieniu klientów do zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Dla producenta luksusowych samochodów sportowych wzmocnienie lokalnych inwestycji oraz badań i rozwoju jest istotną częścią globalnej strategii innowacji Porsche – dodaje Michael Kirsch, prezes i dyrektor generalny Porsche China.

Kontynuuje, że wraz z ekspansją w Pekinie spodziewa się szybkiego wzrostu ogólnych możliwości badawczo-rozwojowych i inżynieryjnych Grupy w kraju.

Uwe Pichler-Necek, dyrektor generalny Porsche Engineering w Chinach, twierdzi, że w tej chwili Porsche Engineering jest w trakcie procesu rekrutacyjnego, który ma na celu pozyskanie kolejnych talentów. W Chinach firma zatrudnia przede wszystkim ekspertów w zakresie wysoce zautomatyzowanej jazdy, podwozi, układów wysokiego napięcia, usług połączonych i pokładowych systemów informacyjno-rozrywkowych (infotainment), którzy pracują nad różnymi projektami motoryzacyjnymi.
 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama