reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 07 maja 2010

Intel znowu zainwestuje w Polsce?

Puls Biznesu poinformował, iż przedstawiciele Intela, w poszukiwaniu odpowiedniej lokalizacji nowych inwestycji, odwiedzili uczelnie w Warszawie i Wrocławiu.
Intel ma w Polsce centrum badawcze w Gdańsku, zatrudniające obecnie 500 osób. ‘Pięć lat temu szef Intel Technology Poland chciał ściągnąć tu inwestycję za 200 mln zł, ale nie udało się zdobyć 7 mln zł rządowego grantu i projekt uciekł z Polski. Znów mamy szansę na ciekawą inwestycję amerykańskiego koncernu’ pisze Puls Biznesu.

W poszukiwaniu lokalizacji na nowe centrum R&D, przedstawiciele Intela spotkali się z przedstawicielami Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, Politechniki Warszawskiej oraz rządu. Kontrkandydatami jest jedno z miast w Rumunii i metropolia z Europy Zachodniej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2