reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 05 maja 2010

ABB otwiera w Szwajcarii nową fabrykę elementów półprzewodnikowych

ABB zakończył rozbudowę zakładu produkcji elementów półprzewodnikowych w Lenzburgu, w Szwajcarii.
Rozbudowa fabryki to końcowy etap trwającej trzy lata i wartej 140 milionów dolarów inwestycji, która objęła nowe budynki i linie produkcyjne. Te działania znacząco przyczynią się do zwiększenia zdolności produkcyjnych fabryki w Lenzburgu i zaspokojenia popytu na elementy półprzewodnikowe, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakości i dostaw. Żeby zwiększyć zdolności produkcyjne, ABB nabyła również ostatnio biznes półprzewodników czeskiej firmy Polovodiče a.s.

Rozbudowa zakładu produkcyjnego w Lenzburgu pozwoli na maksymalne wykorzystanie specjalistycznej infrastruktury, takiej jak pomieszczenia sterylne, czy laboratoria badawcze i testowe niezbędne do wytwarzania produktów opartych na nowoczesnych technologiach.

W nowoczesnej fabryce powstawać będą elementy półprzewodnikowe dużej mocy nowej generacji o znacząco udoskonalonych parametrach pracy. To również poszerzy ich zastosowanie w szerokim zakresie technologii, pozwalając na zwiększenie efektywności energetycznej.

Fabryka ABB w Lenzburgu jest wiodącym zakładem produkującym elementy półprzewodnikowe dużej mocy, będące sercem wielu uznanych technologii ABB, takich jak systemy przesyłu prądu HVDC, czy napędy o regulowanej prędkości. Półprzewodniki są również kluczowym elementem bardziej niezawodnych i inteligentniejszych sieci.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1