reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq
Komponenty |

Wydajna ochrona przed ESD i EMI dla audio

Nowe ochronniki od TDK zapewniają kompleksową i skuteczną ochronę, zarówno przed ESD, jak i EMI. Stworzono je z myślą o systemach audio, korzystających z łączności bezprzewodowej w paśmie 2.4 GHz.

Projektujesz elektronikę? Zarezerwuj 17 października 2019 roku na największą w Polsce konferencję dedykowaną projektantom, Evertiq Expo Kraków 2019. Przeszło 90 producentów i dystrybutorów komponentów do Twojej dyspozycji, ciekawe wykłady i świetna, twórcza atmosfera. Jesteś zaproszony, wstęp wolny: kliknij po szczegóły. © Evertiq
Firma TDK Corporation rozszerzyła swoją linię scalonych warystorów, o nowe komponenty o oznaczeniu AVRF101U6R8KT242. Oferują ochronę zarówno ESD, jak i EMI. Warystor ten przeznaczony jest przede wszystkim do urządzeń audio korzystających z komunikacji bezprzewodowej w paśmie 2.4 GHz. Dzięki optymalizacji pojemności, wynoszącej zaledwie 6.8 pF, ten wielowarstwowy element charakteryzuje się dużym tłumieniem przy wspomnianej częstotliwości i jest w stanie skutecznie tłumić generowany szum TDMA, a tym samym poprawiać czułość odbiornika. Zapewnia doskonałą ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi zgodnie z normą IEC61000-4-2, poziomu 4. Obsługiwać ma maksymalne dopuszczalne napięcie obwodowe na poziomie 28 V(DC). Dzięki czemu nadaje się do wzmacniaczy klasy D wysokiej mocy. Kluczowe zastosowania obejmują smartfony, głośniki i inne urządzenia bezprzewodowe działające w paśmie 2.4 GHz, np. z wykorzystaniem interfejsów i sieci WiFi lub Bluetooth.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 30 2023 20:03 V22.0.11-1
reklama
reklama