reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 16 października 2019

Smart LED z wbudowanym sterownikiem dla lepszej jakości światła

Nowe rozwiązanie od Everlight łączy w sobie wydajną diodę RGB LED, oraz nowoczesny sterownik. Dzięki temu, możliwe jest zachowanie wysokiej jakości, z niemal idealnie jednorodnym światłem, nawet przy połączeniu ze sobą 4000 komponentów.

Projektujesz elektronikę? Zarezerwuj 17 października 2019 roku na największą w Polsce konferencję dedykowaną projektantom, Evertiq Expo Kraków 2019. Przeszło 90 producentów i dystrybutorów komponentów do Twojej dyspozycji, ciekawe wykłady i świetna, twórcza atmosfera. Jesteś zaproszony, wstęp wolny: kliknij po szczegóły. © Evertiq
W ramach sojuszu ISELED, firma Everlight Electronics wprowadziła nową generację produktów oświetleniowych, stworzoną z myślą o zastosowaniu we wnętrzach samochodowych. Mowa tu o serii EL SMARTLED (S-Smart, M-Multi Function, A-Automotive, R-RGB, T-Technology). Komponent stworzono w oparciu o unikalną technologię pakietową, jak podaje producent. Udało się dzięki temu osiągnąć świetną wydajność oraz lepszą jednorodność światła. Nowy inteligentny sterownik LED (zawarty w EL SMARTLED) jest w stanie skuteczniej zarządzać kolorami i regulować jasność, poprzez wbudowany kontroler. Układ sterownika zintegrowany jest z dedykowaną diodą LED RGB, może sterować aberracją chromatyczną poprzez SDCM (elipsą MacAdama). Monitoruje też i kontroluje temperaturę czerwonej diody LED. EL SMARTLED ma możliwość spięcia ze sobą nawet 4000 komponentów LED w szeregu, poprzez interfejs LIN, obsługujący przepustowość do 2 Mbps. W porównaniu do tradycyjnych rozwiązań RGB LED, nowa seria od Everlight oferować ma dużo lepszą jednorodność kolorystyczną. Całość udało się zapakować w niewielką obudowę SMD o wymiarach 3 na 4.1 mm. Komponenty posiadają kwalifikację AEC-Q102. Mogą być więc bez przeszkód stosowane w motoryzacji.
reklama
Załaduj więcej newsów
July 15 2021 08:57 V18.20.2-1