reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty |

Nowe MCU z Cortex-M z bogatym wsparciem bezpieczeństwa dla IoT

Nowe mikrokontrolery od Renesas są wydajnymi komponentami, z bogatymi i nowoczesnymi funkcjami w zakresie zużycia energii, łączności, oraz bezpieczeństwa. Znajdziemy tu też ciekawe technologie, jak FSP i HMI. Całość wspierana przez kompleksowy ekosystem partnerski.

Projektujesz elektronikę? Zarezerwuj 17 października 2019 roku na największą w Polsce konferencję dedykowaną projektantom, Evertiq Expo Kraków 2019. Przeszło 90 producentów i dystrybutorów komponentów do Twojej dyspozycji, ciekawe wykłady i świetna, twórcza atmosfera. Jesteś zaproszony, wstęp wolny: kliknij po szczegóły. © Evertiq
Nowa rodzina mikrokontrolerów bazujących na ARM Cortex-M, Renesas Advanced (RA), od firmy Renesas, ma stanowić najlepsze połączenie wydajności, bezpieczeństwa, łączności, a także bogatego zestawu nowoczesnych peryferyjnych IP, przy wsparciu FSP („Flexible Software Package”). Ten ostatni element stanowi wstęp dla nowej generacji rozwiązań wbudowanych, opartych na pakietach elastycznego oprogramowania. Producent, by jak najskuteczniej wesprzeć nową rodzinę, stworzył kompleksowy ekosystem partnerski, aby dostarczyć szereg elementów konstrukcyjnych oprogramowania i sprzętu, które będą gotowe do pracy, od razu po instalacji mikrokontrolerów RA. Ekosystem rodziny RA pomoże przyspieszyć rozwój aplikacji IoT, dzięki wsparciu podstawowych technologich, takich jak bezpieczeństwo, ochrona, łączność oraz HMI (popularna i wydajna technologii do obsługi pojemnościowych paneli dotykowych). Rodzina RA ma certyfikat PSA poziomu 1, który obejmuje: serię RA2 (do 60 MHz), serię RA4 (do 100 MHz), serię RA6 (do 200 MHz) oraz dwurdzeniową serię RA8, która zostanie wydana później . Pierwsze pięć dostępnych obecnie grup układów RA składa się z 32 skalowalnych MCU; z rdzeniami ARM Cortex-M4 i Cortex-M23. Charakteryzują się one liczbą pinów od 32 do 176 pinów, a także od 256 KB do 2 MB pamięci flash na program, 32 KB do 640 KB SRAM. Znajdziemy tu też wsparcie dla łączności USB, CAN i Ethernet. Wszystkie mikrokontrolery z rodziny RA zapewniać mają ponadto świetne parametry, ze względu na zużycie energii oraz wsparcie nowoczesnych i efektywnych funkcji uśpienia oraz czuwania.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2023 11:18 V20.13.11-2
reklama
reklama