reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 07 października 2019

Filtry szumu dla 5 GHz

Nowe filtry od Murata stworzono specjalnie z myślą o urządzeniach (WiFi) pracujących na pasmach 5 GHz. Mają pozwalać na osiąganie większej wydajności i efektywności sieci.

Projektujesz elektronikę? Zarezerwuj 17 października 2019 roku na największą w Polsce konferencję dedykowaną projektantom, Evertiq Expo Kraków 2019. Przeszło 90 producentów i dystrybutorów komponentów do Twojej dyspozycji, ciekawe wykłady i świetna, twórcza atmosfera. Jesteś zaproszony, wstęp wolny: kliknij po szczegóły. © Evertiq
Firma Murata Manufacturing Co., Ltd wydała na rynek nową serię kompaktowych filtrów niwelujących szumy: BLF03VK. Są to bardzo małe komponenty, zaprojektowane specjalnie z myślą o pracy w pasmach 5 GHz, np. w urządzeniach WiFi nowej generacji. WiFi pracujące na pasmach 5 GHz pozwala uzyskiwać bardzo szybki transfer danych. Jednak samo urządzenie generuje szum w tym paśmie częstotliwości, zakłócając odbierane sygnały, co powoduje niższą wydajność przetwarzania danych i wolniejszą transmisję, jak podaje producent. Nowa seria filtrów szumów BLF03VK firmy Murata tłumi szumy w paśmie 5 GHz, które zakłócają sygnały W-Fi, przyczyniając się w ten sposób do poprawy możliwości przetwarzania danych i szybszej transmisji danych. Są też pierwszymi filtrami szumowymi, które zapewniają gwarantowaną wartość impedancji w paśmie 5 GHz. Oferowane mają być w kompaktowej obudowie o wymiarach 0.6 na 0.3 mm. W zależności od wybranego wariantu, ze względu na obsługiwane natężenie prądu, impedancja wynosić ma 220 Ω dla 0.8 A lub 60 Ω dla 1.2 A.
Załaduj więcej newsów
July 15 2021 08:57 V18.20.2-1