reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 03 października 2019

NAND do 8 Gb z szybkim interfejsem szeregowym

Nowa generacja pamięci szeregowych NAND Flash od Toshiby oferować ma większą pojemność maksymalną, a także wsparcie dla szybszego interfejsu oraz stronicowania do 4 kB, co pozwalać ma na sprawniejsze odczytywania danych, niż dotychczas.

Firma Toshiba Memory Europe GmbH wydała nową, drugą generację swoich kości pamięciowych flash NAND, które przeznaczone są dla aplikacji systemów wbudowanych. Oferować mają pojemności od 1 do 8 Gb, oraz prostą i szybką komunikację. Kości wspierać mają interfejs szeregowy SPI. W nowej generacji interfejs ten pracować może na częstotliwości 133 MHz, z prędkością odczytu i programowania x4. Dzięki temu dostęp do danych jest bardzo szybki, co pozwoli na sprawniejszą pracę aplikacji. W poprzedniej linii, komponenty miały maksymalną pojemność 4 Gb. W odświeżonej serii, maksymalna pojemność to teraz 8 Gb. Jest to tym samym odpowiedź producenta na rosnące zapotrzebowanie na coraz większe pojemności pamięciowe. Urządzenia mają rozmiar strony 2kB i 4kB, co zapewnia bardziej efektywny odczyt i zapis systemu operacyjnego. Wbudowana funkcja korekcji ECC zapewnia ochronę danych wykrywającą odwrócenie bitów i ochronę zdefiniowanych bloków. Wszystkie komponenty oferowane mają być w obudowie WSON o wymiarach 6 na 8 mm.
Sponsored content by Ellipse- Tronic
Ellipse-Tronic już czwarty rok w Polsce Firma Ellipse-Tronic od ponad 20 lat dostarcza kluczowe produkty niezbędne do produkcji wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych.
Polski oddział Ellipse-Tronic z sukcesem działa już od 4 lat na rynku lokalnym, wspierając i dostarczając rozwiązania techniczne zgodnie z najnowszą technologią.
reklama
Załaduj więcej newsów
March 03 2021 13:22 V18.15.34-2