reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 18 września 2019

Moduł GNSS na budowę i inne wymagające zastosowania

Nowy moduł GNSS/GPS od Septentrio oferuje wysoką dokładność w ustalaniu lokalizacji, ale także orientacji, dzięki integracji czujników inercyjnych. Jest przy tym bardzo wytrzymały, nie bojąc się trudnych warunków pracy, jak np. sprzęt przemysłowy lub budowlany.

Projektujesz elektronikę? Zarezerwuj 17 października 2019 roku na największą w Polsce konferencję dedykowaną projektantom, Evertiq Expo Kraków 2019. Przeszło 90 producentów i dystrybutorów komponentów do Twojej dyspozycji, ciekawe wykłady i świetna, twórcza atmosfera. Jesteś zaproszony, wstęp wolny: kliknij po szczegóły. © Evertiq
Moduł AsteRx Sbi od firmy Septentrio to specjalny, wzmocniony (pod względem wytrzymałości na trudne warunki pracy) moduł GNSS/GPS, który łączy w sobie nie tylko funkcje odbiornika sygnałów nawigacji satelitarnej, ale także wbudowany czujnik inercyjny oraz wysoce niezawodną funkcję pozycjonowania (tj określania orientacji przestrzennej; przechyleń, itp.). Pracować może z jedną lub dwiema antenami. Zaprojektowany został do szybkiej i łatwej integracji z dowolnym systemem monitorowania lub sterowania maszyną. AsteRx SBi łączy wydajność i trwałość w jednym, kompaktowym pudełku. Moduł oferować ma wysoką dokładność o obecnej lokalizacji oraz orientacji. Dane o tym przesyłane są strumieniowo z dużą prędkością i szybkością aktualizacji, jak podaje producent. Dużą zaletą ma być też małe opóźnienie. Pozycjonowanie jest wykonywane z dokładnością do centymetra. Wynika to ze specjalnej implementacji wieloczęstotliwościowej technologii GNSS, oferując wsparcie dla wielu standardów: GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS). Zastosowany tu dodatkowy, unikalny algorytm producenta pozwala na ciągłe pozycjonowanie, nawet w przypadku pracy w środowisku o ograniczonej widoczności satelitarnej (z możliwymi przerwami w odbiorze sygnałów GNSS).
Załaduj więcej newsów
July 15 2021 08:57 V18.20.2-1