reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 05 września 2019

Najszybsze SSD o pojemności 30 TB

Toshiba zaprezentowała swoje nowe dyski SSD, wykorzystujące PCIe Gen4, które osiągają rekordowe prędkości transferowe. Są też bardzo pojemne. Odnaleźć się mają w aplikacjach, gdzie ważna jest wydajność.

Projektujesz elektronikę? Zarezerwuj 17 października 2019 roku na największą w Polsce konferencję dedykowaną projektantom, Evertiq Expo Kraków 2019. Przeszło 90 producentów i dystrybutorów komponentów do Twojej dyspozycji, ciekawe wykłady i świetna, twórcza atmosfera. Jesteś zaproszony, wstęp wolny: kliknij po szczegóły. © Evertiq
Firma Toshiba Memory Corporation to jeden ze światowych liderów w dziedzinie rozwiązań pamięciowych. Zaprezentowała ona swoje nowe, niezwykle pojemne i najszybsze w branży, jak zapewniają, dyski SSD PCIe® 4.0 NVMe. Przeznaczone są one do najwyższej klasy urządzeń (enterprise). Są w stanie zaoferować bardzo atrakcyjne prędkości transferowe. Odczyt danych (sekwencyjny) może być bowiem wykonywany z prędkością nawet 6.4 GB/s. Oznaczone zostały jako seria CM6 i oferowane są w formacie 2.5 cala. Znajdziemy tu wsparcie dla dwu-portowego interfejsu PCIe Gen4 x4. Oferować mają przy tym zgodność ze standardem NVMe 1.4. W serii CM6 dostępne są dyski o pojemnościach od 800 GB do aż 30 TB, w opcjach wytrzymałościowych w sferze zapisu pełnego 1, do 3 na dzień. Komponenty te zbudowano w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania, w tym technologię BiCS Flash. Odnajdą się szczególnie tam, gdzie jest duży nacisk na osiąganie dużej wydajności, szczególnie tej transferowej, związanej z szybkim odczytem danych.
Załaduj więcej newsów
July 15 2021 08:57 V18.20.2-1