reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 07 sierpnia 2019

400 W w niewielkim formacie modułu DC/DC

Murata zaprezentowała nowe moduły, formatu 1/8 cegły, które dzięki zaawansowanym technologiom osiągają wysoką wydajność i efektywność. Znajdziemy tu też zgodność ze standardem TNV oraz wsparcie interfejsu PMBus (DOSA).

Projektujesz elektronikę? Zarezerwuj 17 października 2019 roku na największą w Polsce konferencję dedykowaną projektantom, Evertiq Expo Kraków 2019. Przeszło 90 producentów i dystrybutorów komponentów do Twojej dyspozycji, ciekawe wykłady i świetna, twórcza atmosfera. Jesteś zaproszony, wstęp wolny: kliknij po szczegóły. © Evertiq
Murata wprowadziła na rynek nową serię modułów zasilających DSE. Są to w pełni izolowane i funkcjonalne, gotowe do użycia konwertery DC/DC w formacie 1/8 cegły. Cechują się mocą 400 W, dostarczając na wyjściu napięcie 12 V(out). Posiadają wbudowany interfejs cyfrowy DOSA, wspierający standard PMBus, dla zapewnienia efektywnej komunikacji i sterowania. Seria ta, obejmująca także produkty DAE oraz DCE, ma opcję dzielenia obciążenia, pozwalającą na zrównoleglenie ze sobą do trzech modułów, umożliwiając osiągnięcie wyższej mocy wyjściowej. Moduły tej serii spełniać mają standard TNV dla napięcia wejściowego, które powinno się znaleźć w zakresie od 36 do 72 V. Izolacja powinna wytrzymać napięcie do 2250 V. Dzięki temu, moduły te dobrze odnajdą się w zasilaniu aplikacji PoE. Konwertery wykorzystują zaawansowane technologie konwersji energii, pozwalające uzyskać wysoką wydajność i efektywność. Za obsługę krytycznych funkcji konwersji odpowiada wbudowany 32-bitowy procesor ARM. Odpowiada też za obsługę interfejsu i pracę całego modułu. Interfejs cyfrowy PMBus może służyć do dostosowania konfiguracji modułów do określonych warunków pracy oraz otrzymywania danych telemetrycznych. Zastosowania docelowe obejmują telekomunikację, urządzenia sieciowe i bezprzewodowe, przedwzmacniacze, urządzenia przemysłowe i testowe, itp.
Załaduj więcej newsów
July 15 2021 08:57 V18.20.2-2