reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 06 sierpnia 2019

Eleganckie i mocne złącza przewodowe

Nowe złącza wire-to-wire od AVX niosą ze sobą wiele zalet. Dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych i oferują bardzo dobre właściwości łączeniowe, wysoką niezawodność oraz stabilność mechaniczną.

Projektujesz elektronikę? Zarezerwuj 17 października 2019 roku na największą w Polsce konferencję dedykowaną projektantom, Evertiq Expo Kraków 2019. Przeszło 90 producentów i dystrybutorów komponentów do Twojej dyspozycji, ciekawe wykłady i świetna, twórcza atmosfera. Jesteś zaproszony, wstęp wolny: kliknij po szczegóły. © Evertiq
Nowe złącza przewodowe typu wire-to-wire z serii 9286-300 od AVX oferują prostą obsługę, zarówno przy łączeniu, jak i rozłączaniu przewodów. Jednocześnie zapewniają niezawodne utrzymywanie się przewodu oraz jego rdzenia, a także dobre właściwości łączeniowe. Dostępne mają być w różnych opcjach kolorystycznych (biały, czarny, brązowy, niebieski, żółty, czerwony, zielony i pomarańczowy), co pozwoli ich na łatwe dopasowanie do stosowanej konwencji kolorystycznej. Są to komponenty wielokrotnego użytku, trudno-palne (obudowa UL94 V-0) i oferowane w przystępnych pakietach. Zaprojektowano je dla przewodów 12–18 AWG. Wykorzystuje się tu jednoczęściowy styk z brązu fosforowego z wiązkami o dużej sile, które zapewniają zarówno stabilność mechaniczną, jak i niezawodne utrzymywanie drutu. Zawarto tu także zintegrowany ogranicznik drutu zapobiegający zbyt głębokiemu włożeniu końcówek. Złącza obsługiwać mogą zarówno druty lite, jak i skręconą wiązkę, w przewodach. W porównaniu do rozwiązań konkurencyjnych, złącza AVX mają być nie tylko solidne i niezawodne, ale też mniejsze i bardziej eleganckie, jak podaje producent. Pracować mogą z napięciami do 600 V i prądami do 10-15 A (w zależności od wariantu). Nie straszne im są temperatury z zakresu od -40 do 125 stopni Celsjusza.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 14 2021 17:14 V18.25.1-2