reklama
reklama
© Evertiq Komponenty |

Nowe cewki w różnych wariantach, dla aplikacji Qi

Vishay zaprezentował 14 nowych komponentów, przeznaczonych do aplikacji nadawczych i odbiorczych systemu bezprzewodowego ładowania w standardzie Qi. Obsługiwać mają moce do 15 W i dostępne są w różnych formatach i wielkościach.

Projektujesz elektronikę? Zarezerwuj 17 października 2019 roku na największą w Polsce konferencję dedykowaną projektantom, Evertiq Expo Kraków 2019. Przeszło 90 producentów i dystrybutorów komponentów do Twojej dyspozycji, ciekawe wykłady i świetna, twórcza atmosfera. Jesteś zaproszony, wstęp wolny: kliknij po szczegóły. © Evertiq
Firma Vishay Intertechnology rozszerza swoją ofertę cewek bezprzewodowych, przeznaczonych do pracy w aplikacjach bezprzewodowego ładowania urządzeń, z wykorzystaniem standardu Qi. W ofercie znajdziemy cewki nadawcze i odbiorcze, w różnych wariantach, ze względu na rozmiar. W sumie 14 nowych komponentów. Oznaczone zostały mianem Vishay Dale. W ofercie dostępnych ma być osiem elementów nadawczych (Tx) z pojedynczą cewką, trzy komponenty z trzema cewkami (Tx) i trzy komponenty odbiorcze (Rx) z pojedynczą cewką. Rozmiary mają być zgodne z tymi najpopularniejszymi. Dostępne typy cewek Tx obejmują: A11, A6, MP-A9, MP-A6, MP-A4 i MP-A2. Oferować mają moc od 5 do 15 W. Odbiorniki z kolei obsługiwać mają moce 3.5 i 5 W. Tolerancja indukcyjności wynosić ma około 10%. Nie straszne im są temperatury od -40 do 125 stopni Celsjusza. Producent podaje, że cewki można dostosować pod wymagania klienta na życzenie. Komponenty dostępne są już teraz.
Załaduj więcej newsów
February 01 2023 23:01 V20.12.5-2