reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 06 czerwca 2019

Proste w użyciu i kompaktowe moduły AC/DC

Nowe moduły zasilające o mocy 5 W, zintegrowane z gniazdem AC, zapewniać mają optymalną wydajność, ale przede wszystkim prostotę użytkowania i sporą redukcję kosztów.

Firma Recom zaprezentowała swoje nowe, innowacyjne moduły zasilające AC/DC, które zintegrowano z dedykowanym gniazdem zasilającym. Całość umieszczono w standardowej obudowie filtrów IEC, przytwierdzonej do wspomnianego gniazda. Moduły są więc proste w użyciu i instalacji. Komponenty oznaczone zostały symbolem RAC05-K/C14. Stanowić mają unikalne konstrukcje, które mają być nie tylko proste w użyciu, ale też pozwolą sporo zaoszczędzić na kosztach BOM. Mają być tańsze niż inne zasilacze tego typu, czy filtry, z osobna. W tym przypadku mamy wszystko w pakiecie. Moduły te obsługiwać mają moce do 5 W. Na wyjściu otrzymać możemy jedno z wybranych, bezpiecznych napięć (SELV) DC: 3.3, 5, 12, 15 lub 24 V. Wszystkie moduły i wyjścia są chronione przed zwarciem, przeciążeniem prądowym oraz zbyt dużym napięciem. Metalowa obudowa zapewnia dużą ochronę i umożliwia sprawne odprowadzanie ciepła. Dzięki temu moduły mogą bez problemu pracować w temperaturach od -40 do 60 stopni Celsjusza, bez obaw o ich uszkodzenie, czy szybsze zużycie. Mają się dobrze odnajdywać do zasilania aplikacji np. bazujących na Raspberry Pi (wliczając w to ekrany dotykowe), a także Arduino, BBC Micro:bit, itp. Moduły posiadać mają certyfikaty EN/IEC/UL. © Recom
Sponsored content by Ellipse- Tronic
Ellipse-Tronic już czwarty rok w Polsce Firma Ellipse-Tronic od ponad 20 lat dostarcza kluczowe produkty niezbędne do produkcji wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych.
Polski oddział Ellipse-Tronic z sukcesem działa już od 4 lat na rynku lokalnym, wspierając i dostarczając rozwiązania techniczne zgodnie z najnowszą technologią.
reklama
Załaduj więcej newsów
March 03 2021 13:22 V18.15.34-2