reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 30 maja 2019

Bardzo wydajne i cieniutkie moduły zasilające DC/DC

Mornsun wprowadza na rynek bardzo wydajne moduły zasilające, osiągające efektywność na poziomie 95%. Są bardzo cienkie, w formie małych płytek PCB, gotowe do instalacji w wielu kompaktowych aplikacjach przemysłowych.

Firma Mornsun zaprezentowała nowe konwertery DC/DC serii K78-JT-500R3. Są to nowoczesne moduły zasilające, będące nieizolowanymi konwerterami obniżającymi napięcie, o bardzo niskim profilu, oferowane w formie otwartej („open-frame” - bez obudowy, w formie niewielkiej płytki PCB). Wymiary tego modułu to tylko 12.5 na 13.5 mm. Grubość (wysokość) wynosi 3.5 mm. Dobrze odnajdą się więc w aplikacjach, w których dużą uwagę zwraca się na ilość zajmowanego miejsca w obudowie. Seria ta obsługiwać ma szeroki zakres napięć wejściowych, od 4.75 do 36 V. Temperatura robocza zawiera się w przedziale od -40 do 85 stopni Celsjusza. Dużą zaletą tych konwerterów jest ich wysoka wydajność, która sięgać ma 95%. Komponenty te cechują się także niskim poborem mocy w trybie czuwania i odpowiednimi zabezpieczeniami, np. przed zwarciem. Mogą być szeroko stosowane w aplikacjach przemysłowych, sterownikach, automatyce, itp. W zależności od wybranego modelu, zasilacze te mogą dostarczyć napięcie w zakresie od 3.3 do 15 V, przy wydajności 500 mA.
Sponsored content by Ellipse- Tronic
Ellipse-Tronic już czwarty rok w Polsce Firma Ellipse-Tronic od ponad 20 lat dostarcza kluczowe produkty niezbędne do produkcji wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych.
Polski oddział Ellipse-Tronic z sukcesem działa już od 4 lat na rynku lokalnym, wspierając i dostarczając rozwiązania techniczne zgodnie z najnowszą technologią.
reklama
Załaduj więcej newsów
March 03 2021 13:22 V18.15.34-2