reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 29 maja 2019

Fotoprzekaźniki wysokoprądowe z certyfikacją UL 508

Nowe fotoprzekaźniki od Toshiby cechują się dużą niezawodnością i wydajnością. Mają skutecznie zastąpić przekaźniki mechaniczne, znacząco rozwijając możliwości istniejących aplikacji automatyki przemysłowej i nie tylko.

Firma Toshiba Electronics zaprezentowała swoje nowe fotoprzekaźniki wysokoprądowe, przeznaczone do aplikacji automatyki przemysłowej. Wyróżniają się certyfikatami UL 508, a także UL 1577, zapewniając o ich dużej niezawodności i bezpieczeństwie stosowania. Certyfikacja uwzględnia też zapewnienie odpowiednich parametrów termicznych. Wpływa to na możliwość spełnienia wymagań aplikacyjnych na całym świecie i ułatwi sprzedaż gotowych rozwiązań. W każdym z komponentów zawarto tranzystory MOSFET o bardzo małej rezystancji Rds(ON), które bazują na technologii procesowej U-MOS VIII, która to z kolei gwarantować ma wysoką wydajność. Mogą być też wykorzystane do rozszerzenia aplikacji i zastąpienia starych przekaźników, podnosząc obsługiwane napięcie z 125 do 400 V, efektywnie zastępując klasyczne przekaźniki mechaniczne. Seria obejmuje łącznie dziewięć komponentów umieszczonych w obudowach DIP (4, 6 i 8-pinowe). Komponenty mogą pracować w przemysłowym zakresie temperaturowym, podczas gdy temperatura obudowy może spokojnie dojść do 105 stopni Celsjusza. Obsługiwać mogą napięcia (Voff) do 600 V. Rezystancja w stanie włączonym to tylko 22 mΩ.
Sponsored content by Ellipse- Tronic
Ellipse-Tronic już czwarty rok w Polsce Firma Ellipse-Tronic od ponad 20 lat dostarcza kluczowe produkty niezbędne do produkcji wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych.
Polski oddział Ellipse-Tronic z sukcesem działa już od 4 lat na rynku lokalnym, wspierając i dostarczając rozwiązania techniczne zgodnie z najnowszą technologią.
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2021 09:56 V18.15.43-1