reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 23 stycznia 2019

Mostki Ethernet AVB i TSN

Nowe scalaki od Toshiby stanowią bardzo wydajne i niezawodne mostki, wspierające standardy Ethernet AVB i TSN. Dobrze odnajdą się w istotnych aplikacjach motoryzacyjnych, ale też przemysłowych.

Seria TC9562 to nowe scalone mostki sieciowe Ethernet od Toshiba Electronics Europe. Mają się odnaleźć głównie w motoryzacyjnych systemach informacyjno-rozrywkowych, asystowania kierowcy oraz telemetrycznych. Dobrze sprawdzą się także w aplikacjach przemysłowych, jak podaje producent. Sprawne przesyłanie i przetwarzanie danych w czasie rzeczywistym jest krytyczne dla wspomnianych aplikacji, szczególnie asystowania kierowcy oraz telemetrycznych. Aby poprawić wydajność sieciową w aplikacjach przemysłowych i motoryzacyjnych coraz częściej stosuje się technologie Ethernet AVB oraz TSN. Układy TC9562 niosą ze sobą dużą wydajność i niezawodność, wspierając wspomniane standardy, w tym: IEEE 802.1AS i IEEE 802.1Qav oraz IEEE 802.1Qbv, IEEE 802.1Qbu, a także IEEE 802.3br. Obsługiwać mają prędkości do 1 Gbps. Wspierają ponadto takie interfejsy jak: PCI Express 2.0 and 1.0, I2S/TDM, RGMII, RMII, MII, a także opcje SGMI dla różnych rozwiązań i układów IVI. Dostępne mają być w obudowie P-LFBGA120 o wymiarach 9 na 9 mm.
reklama
Sponsored content by Ellipse- Tronic
Ellipse-Tronic już czwarty rok w Polsce Firma Ellipse-Tronic od ponad 20 lat dostarcza kluczowe produkty niezbędne do produkcji wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych.
Polski oddział Ellipse-Tronic z sukcesem działa już od 4 lat na rynku lokalnym, wspierając i dostarczając rozwiązania techniczne zgodnie z najnowszą technologią.
Załaduj więcej newsów
April 15 2021 09:56 V18.15.43-1