reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 21 stycznia 2019

500 W tranzystory RF na 2400-2500 MHz

Nowe tranzystory mocy RF od Ampleon dobrze odnajdą się w kuchenkach konsumenckich, jak i przemysłowych. Cechuje je atrakcyjna efektywność i mały rozmiar. Pomóc mają w uproszczeniu projektu i redukcji kosztów.

Firma Ampleon zaprezentowała swój nowy, mocny tranzystor mocy RF typu LDMOS, który oznaczony został symbolem BLC2425M10LS500P. Jest to komponent, który przeznaczony jest do pracy impulsowej oraz w aplikacjach CW. Został zoptymalizowany do pracy z częstotliwością od 2400 do 2500 MHz. Zastosowaniem miałyby być aplikacje przemysłowe, konsumenckie i profesjonalne, takie jak gotowanie czy podgrzewanie, z wykorzystaniem fal i energii RF. Komponent cechuje się świetnym stosunkiem mocy do zajmowanej powierzchni. Dostępny ma być w obudowie SOT1250. Jego sprawność wynosić ma 67% jak podaje producent. Wynik sprawia, że wymagania co do chłodzenia nie są tak wielkie, a całość sprzyja redukcji ogólnie zużywanej energii przez aplikację. Cechuje się również bardzo dużą wytrzymałością i odpornością. Operować może nawet przy różnicach obciążenia rzędu VSWR 10:1 na wszystkim fazach. Sprzyja to uproszczeniu projektu budowanej aplikacji, a co za tym idzie, zmniejszeniu kosztów.
Sponsored content by Ellipse- Tronic
Ellipse-Tronic już czwarty rok w Polsce Firma Ellipse-Tronic od ponad 20 lat dostarcza kluczowe produkty niezbędne do produkcji wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych.
Polski oddział Ellipse-Tronic z sukcesem działa już od 4 lat na rynku lokalnym, wspierając i dostarczając rozwiązania techniczne zgodnie z najnowszą technologią.
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2021 09:56 V18.15.43-2