reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 26 listopada 2018

Moduł pozycjonujący z GPS, NavIC oraz GAGAN

Nowy moduł nawigacyjny od Telit wspiera systemy takie jak GPS, ale także IRNSS/NavIC oraz GAGAN. Jest też w pełni zgodny z wymaganiami AIS-140, co umożliwi jego zastosowanie w motoryzacji indyjskiej.
Firma Telit zaprezentowała układ oznaczony symbolem SL869T3-I. Jest to po prawdzie moduł, który umożliwia wsparcie dla GPS, NavIC oraz GAGAN, umożliwiając tworzenie aplikacji nawigacyjnych i pozycjonujących na nowym, wyższym poziomie, jak podaje producent.

Ma to być pierwszy tego typu układ odbiornika GNSS, który dobrze odnajdzie się zarówno w aplikacjach IoT, jak i motoryzacyjnych. Pokrywać ma także bowiem wspomniane IRNSS/NavIC i być zgodnym z regulacjami Automotive Industry Standard 140 (AIS-140).

Jest to wymagane, by dany układ mógł znaleźć się w motoryzacyjnych urządzeniach pozycjonujących w pojazdach publicznych na terenie Indii, począwszy od kwietnia 2019. Zawarty front-end RF został specjalnie zaprojektowany tak, by spełniać regulacje AIS-140.

Sam moduł oferowany ma być w formie układu LGA o wymiarach 16 na 12 mm. Znajdziemy tu jedno wejście dla pasm RF L1 i L5. W układzie zawarto także pamięć Flash oraz niskoszumny wzmacniacz LNA, a także filtry SAW.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 17 2019 14:20 V11.11.0-2