reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 07 września 2018

Wszechstronne, programowalne detektory PFD

Microsemi zaprezentowało i wprowadziło na rynek swoje nowe detektory fazowo-częstotliwościowe, które dzięki swojej funkcjonalności odnajdą się w szerokiej gamie różnego rodzaju aplikacji.
Firma Microsemi wprowadziła na rynek swój nowy detektor fazowo-częstotliwościowy (PFD) oznaczony symbolem PFD1K. Oferowany ma być w ceramicznej obudowie QFN o wymiarach 6 na 6 mm, za pośrednictwem RFMW.

Jest to komponent, który posiadać ma super-szybkie, programowalne preskalery, pozwalając na obsługę częstotliwości do 40 GHz. Preskalery mogą być programowalne 7-bitowo, przyjmując wartość od 1 do 127. Jeśli chodzi o fazę, układ operować ma na wartościach od DC do 8 GHz.

Wyposażono go w pompy ładunkowe, jak również w wejścia i wyjścia różnicowe. Dostępne mają być jednak także wejścia jednostronne. Pracować może z napięciem 3.3 V. Zastosowaniem mogą być różnego rodzaju aplikacje, wymagające funkcjonalności detektora, np. cyfrowe syntezatory częstotliwościowe. Szczególnie dobrze układ ten odnaleźć się ma w towarzystwie pętli PLL.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 26 2018 11:55 V11.1.1-1