reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 07 września 2018

Wielopasmowa antena zapewniająca dużą precyzję

Nowe anteny u-blox świetnie mają współpracować z nową platformą F9. Oba te elementy gwarantować mają wysoką niezawodność oraz dokładność w ustalaniu pozycji, nawet do pojedynczych centymetrów.
Firma u-blox zaprezentowała nowe, gotowe moduły anten odbiorczych zaprojektowanych z myślą o aplikacjach i systemach GNSS. Dzięki niej, aplikacje nawigacyjne zyskać mają na dokładności w ustalaniu pozycji, wskakując na poziom pojedynczych centymetrów.

Seria ANN-MB, bo o niej mowa, ma obejmować komponenty wysoce niezawodne, niedrogie, a przy tym łatwe w implementacji. Anteny te zostały opracowanie jednocześnie z platformą F9 i mają świetnie z nią współpracować. Dzięki temu aplikacje mogą podawać aktualną pozycję z dużą precyzją.

Anteny pracować mają na pasmach L1 oraz L2/L5, w przypadku czterech najpopularniejszych systemów satelitarnych: GPS, GLONASS, Galileo i BeiDou. Komponenty te mają posiadać wiele opcji w kwestii przyłączeniowych i montażowych. Nie straszne im są też temperatury sięgające 105 stopni Celsjusza.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1