reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 30 sierpnia 2018

Najmniejsze komponenty logiczne

Nexperia stworzyła X2SON, czyli możliwość opakowania elementów logicznych w najmniejszej, dostępnej na rynku formie, pozwalając na oszczędność miejsca, a także przyśpieszenie produkcji i oszczędności w ramach tego procesu.
Firma Nexperia stworzyła komponent oznaczony jako X2SON4. W tym niewielkim formacie wielkości 0.4 mm, udało się zmieścić komponenty logiczne, czyniąc z tych elementów najmniejsze tego typu układy na rynku. Komponenty posiadać mają 4 wyprowadzenia.

Ich zaletą ma być łatwość implementacji i montażu do płytek SMD, nie wymagając przy tym drogich, specjalnych masek. Pozwala to przyśpieszyć proces produkcyjny i obniżyć jego koszty, jak zapewnia producent.

Elementy X2SON zostały zaprojektowane z myślą o tym, by zapewnić możliwość implementacji funkcji logicznych, przy jak najmniejszym zajmowaniu powierzchni na PCB. W tym formacie znaleźć będziemy mogli pokaźny zestaw układów, takich jak: AUP, AXP, LV, LVP.

W ofercie, oprócz X2SON z czterema wyprowadzeniami, oferowane mają być też komponenty z liczbą: 5, 6 i 8 wyprowadzeń.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 17 2018 15:35 V10.9.3-2