reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 22 sierpnia 2018

Złącza kątowe dla wygodnego przytwierdzenia przewodów

Nowe złącza Mill-Max mają pomóc w budowaniu kompaktowych aplikacji. Pomogą w uporządkowaniu przewodów, ułatwiając ich przymocowanie.
Firma Mill-Max zaprezentowała swoje nowe złącza kątowe 380-10-1XX-10-003000. Są to specjalne złącza, które zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o tym, by stanowiły łatwą w użyciu bazę do przyłączenia i przylutowania do nich przewodów lub kabli.

Dzięki nim mocowanie przewodów będzie łatwe i pewne, a one same mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne w wyniku naprężeń czy nadmiernego wyginania lub łamania. Pomóc też mają w zaoszczędzeniu miejsca oraz ogarnięciu bałaganu z przewodami.

Łatwo też nimi manipulować, a dzięki niskiemu profilowi dobrze odnajdą się w kompaktowych, niskich aplikacjach. Złącza mają postać odpowiednio wydrążonej rurki o średnicy 0.51 mm. Odstęp pomiędzy nimi to około 2.5 mm. Zapewnia to też dodatkową ochronę przed przypadkowymi zwarciami.

Złącza oferowane są w wariantach od 1 do 64 wyprowadzeń. Otoczka izolacyjna wykonana została z odpornego na wysoką temperaturę (230 stopni Celsjusza) poliestru PCT.


© Mill-Max

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1