reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 20 sierpnia 2018

Dobrze uszczelnione przyciski motoryzacyjno-medyczne

Nowe przyciski sprzyjają budowie i produkcji aplikacji wymagających wysokiej jakości szczelności. Dzięki nim nie musimy się martwić wodą, zarówno jeśli chodzi o ich pracę, jak i połączenie z obudową.
Firma C&K zaprezentowała swoje nowe, klasyczne przyciski elektromechaniczne, całkowite odporne na działanie wody, przygotowane pod aplikacje wymagające dużej szczelności. Przyciski KSC PF zaprojektowano z myślą o tym, by wytrzymywały trudne warunki pracy, w tym ciecze i wibracje.

Są to komponenty SMT, przyjazne procesom uszczelniania, dzięki którym możliwe będzie przyśpieszenie produkcji, przy jednoczesnym zapewnieniu dużej jakości uszczelnienia. Producent zapewnia, że poziom uszczelnienia dzięki tym komponentom będzie można sprawnie kontrolować.

O jego jakość nie powinniśmy się też martwić w trakcie późniejszej eksploatacji. Odpowiada za to specjalna konstrukcja obudowy oraz samego elementu wykonawczego przełącznika. Dużą wagę przyłożono też do jakości pracy. Ruch ma być miękki i wyczuwalny. Producent zapewnia, że użytkownicy będą zadowoleni z jego pracy.

Klasa przycisku to IP67. Świetnie odnajdą się w wymagających aplikacjach przemysłowych, motoryzacyjnych i medycznych. Ich żywotność szacuje się na ponad milion cykli.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 19 2018 10:20 V10.9.5-2