reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 27 lipca 2018

Bardzo dokładne monitory mocy

Nowe monitory od Microchip zapewniać mają dużą wygodę, odciążając projektantów i pozwalając zredukować koszty. Są przy tym bardzo dokładne, oferując wysoka rozdzielczość 16-bitową w pełnym zakresie obciążeń.
PAC1932/33 to nowe układy od Microchip, które umożliwiać mają dokładny pomiar mocy, z wykorzystaniem pojedynczego scalaka. Dzięki temu aplikacje będą mogły stać się mniejsze, a także dokładniejsze. Komponenty integrują wiele kanałów w pojedynczym układzie.

Mają się dobrze odnaleźć w takich aplikacjach jak systemy POS („Point of Sale”), czy też ATM lub automatyka budynków. Nowe układy Microchip mają pomóc w redukcji kosztów, nie tylko w sferze BOM, ale także kosztów związanych w projektowaniem nowych aplikacji.

Układy te oferować mają możliwość pomiarów w zakresie od 1 do 32 V. Ponadto zdejmują z projektantów kłopot związany z opracowaniem rozwiązania rekonfigurującego rozdzielczość zależnie od obciążenia. Tutaj dzieje się to automatycznie.

Co więcej, wszystko przy zachowaniu bardzo dobrej rozdzielczości, 16-bitowej. W układach zawarto dwa przetworniki ADC o wspomnianej rozdzielczości, na każdy z dwóch kanałów, co umożliwia szybką i sprawną pracę każdego z kanałów niezależnie od siebie oraz jednocześnie.

Komponenty mają dobrze współpracować z systemami Windows (10) oraz Linux. Producent dostarcza odpowiednie sterowniki. W ofercie pojawia się także dedykowany zestaw ewaluacyjny.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2