reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 03 lipca 2018

Super niezawodność w sensorach kątowych Infineon

Nowe magnetyczne sensory kątowe od Infineon mogą pochwalić się świetną niezawodnością. Spełniają rygorystyczne wymagania ASIL C i ASIL D. Są przy tym trwałe, żywotne, a także dokładne i bardzo proste w obsłudze.
XENSIV TLE5014 to nowe magnetyczne sensory kątowe od Infineon Technologies. Mają to być komponenty wysoce niezawodne, spełniające bardzo rygorystyczne wymagania dla aplikacji motoryzacyjnych. Mają być przy tym proste w obsłudze.

Komponenty tej rodziny spełniają wymagania ISO 26262 ASIL C (w przypadku jednostek pojedynczych) i ASIL D (dla jednostek podwójnych). Mogą więc z powodzeniem odnaleźć się w aplikacjach, gdzie ogromną wagę przykłada się do bezpieczeństwa i niezawodności.

Są przy tym dokładne. Błąd pomiarowy nie powinien być większy niż 1 stopień, w całym temperaturowym zakresie pracy oraz przez cały czas życia komponentu. Dobrze odnajdą się więc w aplikacjach sterujących (np. EPS, wykrywanie pozycji pedałów, itp), jak również w tych związanych z komutacją silników.

Sensory te oferowane są w dwóch wariantach: pojedynczym i podwójnym. Są też wstępnie skalibrowane i skonfigurowane, a więc gotowe do pracy. Mogą być wykorzystywane jako komponenty typu ‘plug-and-play’. Ich zastosowanie ma być bardzo proste.

Zainteresowani mogą wybrać sensory wspierające wybrane interfejsy: SENT, PWM, SPC. Wersje wspierające SPI pojawić się mają jeszcze w tym roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2