reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 28 czerwca 2018

Mocne cewki z AEC-Q200

TT Electronics wprowadza na rynek nową serię bardzo mocnych i wytrzymałych cewek SMD, przeznaczonych do pracy w wysoce-wydajnych aplikacjach o dużej gęstości mocy, jak np. konwertery DC-DC.
Firma TT Electronics zaprezentowała nową rodzinę swoich nisko-profilowych, wysoce-wydajnych cewek SMD, zaprojektowanych z myślą o aplikacjach o dużej gęstości mocy, gdzie jednym z ważniejszych kryteriów jest niewielki ich rozmiar.

Mają świetnie nadawać się do pracy w wysoce wydajnych konwerterach DC-DC (pracujących z częstotliwościami do nawet 3 MHz), jak również w filtrach DC. Są to też komponenty wytrzymałe i niezawodne, co potwierdza kwalifikacja AEC-Q200.

Dzięki temu świetnie odnajdą się w aplikacjach motoryzacyjnych, także tych oznaczanych mianem krytycznych (systemy hamowania, ABS, itp.). Równie dobrze odnajdą się też w przemyśle, np. w automatyce.

Seria HA66, bo o niej mowa, to komponenty o niskim profilu i bardzo małych stratach. Są to elementy indukcyjne bazujące na rdzeniu ferrytowym. Oferowane mają w szerokim zakresie jeśli chodzi o dostępną indukcyjność: od 2.5 do 220 µH. Rezystancja DC wynosić ma od 0.018 Ω do 0.82 Ω.

Obsługiwać mogą prąd o natężeniu od 1.22 do 11.2 A, zależnie od wybranego modelu. Oferowane są w dwóch wersjach obudowy: 5.7 na 5.7 mm (wysokość 3 mm) oraz 6.7 na 6.7 mm (wysokość 4 mm). Wszystkie są ekranowane magnetycznie. Prąd nasycenia wynieść może nawet 4.4 A.

Są to komponenty wytrzymałe, zdolne wytrzymać temperatury od -40 do 125 stopni Celsjusza.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2