reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 25 czerwca 2018

Mocniejsze CoB LED, zgodne z CXA2

Nowe CoB LED od Cree, należące do serii CMA, stanowić mają mocniejszą wersję cenionych komponentów CXA2. W serii znajdziemy elementy o mocach sięgających 82 W.
Firma Cree wprowadza na rynek nowe komponenty wysoko-prądowe CoB LED serii XLamp CMA. Są one kompatybilne, pod względem wymiarów, z serią CXA2. Projektanci, korzystające z tych ostatnich, będą mogli wzbogacić swoje aplikacje, zwiększając moc świetlną, bez większych zmian w projekcie.

Nowe XLamp CMA cechować się mają dużą mocą świetlną na wyjściu. Oferta obejmować ma komponenty o mocach od 16 do 82 W. Średnice wynosić mają od 15 do 30 mm, gdzie powierzchnia LES to od 9 do 23 mm. Do pracy wymagają prądu o natężeniu od 1050 mA do 3600 mA, w zależności od mocy.

Seria ta obejmować ma komponenty generujące światło białe o temperaturze barwowej od 2700 do 6500 K. O wysoką jakość emitowanego światła i jego optymalną konsystencję dba technologia EasyWhite.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2