reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 01 czerwca 2018

Motoryzacyjny, okrągły TFT LCD

Nowe wyświetlacze andresDX mają świetnie odnaleźć się w aplikacjach motoryzacyjnych i żeglarskich. Nie straszne im mrozy czy wyższe temperatury, a oferują dobry kontrast i ciekawy, atrakcyjny okrągły kształt.
Firma andersDX przedstawiła swoją nowość, jaką są okrągłe wyświetlacze o przekątnej 3 i 4.2 cala. Miałyby one znaleźć swoje miejsce głównie w aplikacjach motoryzacyjnych, ale także w branży przemysłowej lub żeglarskiej.

Nowe wyświetlacze są o 1 cal większe, niż ich poprzednicy tego producenta. Producent dodatkowo zapewnia, że jest w stanie dostarczyć modułu z atrakcyjnym NFE dla aplikacji budowanych w mniejszym nakładzie, jak również z przystępną narzędziową strukturą kosztów.

Wyświetlacze te mają być w pełni kolorowe, o dużym kącie patrzenia i oferujące duży kontrast, dla sprawnego odczytu informacji w każdych niemalże warunkach. Nie straszne im są też mrozy i wysokie temperatury.

Moduły mogą z powodzeniem pracować w temperaturach od -30 do 85 stopni Celsjusza. Dzięki temu odnajdą się w bardziej wymagających aplikacjach, jak wspomniane zastosowania motoryzacyjne, czy żeglarskie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2