reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 30 maja 2018

Diody TVS dla superszybkich interfejsów

Nowe diody tłumiący TVS od Bourns są komponentami wysoce wydajnymi, o bardzo małej pojemności. Dzięki temu poradzą sobie obsługą superszybkich interfejsów komunikacyjnych w aplikacjach przemysłowych i motoryzacyjnych.
Firma Bourns (Kalifornia) zaprezentowała nową serię superszybkich diod tłumiących TVS. Serię tą oznaczono symbolem ogólnym CDSOD323-TxxC-DSLQ. Przeznaczone są do pracy z superszybkimi interfejsami w aplikacjach przemysłowych oraz motoryzacyjnych.

Możliwość pracy z dużymi prędkościami przesyłowymi zawdzięczają bardzo małą pojemnością, która wynosić ma około 3 pF. Prąd upływnościowy nie powinien przekroczyć 1 nA. Są to jedne z najniższych wartości, spośród wszystkim komponentów tego typu od Bourns i nie tylko.

Ma to być szczególnie ważne w aplikacjach wewnątrz pojazdów i wielu aplikacjach IoT. Niskie straty sprzyjają także zwiększeniu efektywności energetycznej. Ochrona ESD zapewniona jest nawet do 30 kV.

Komponenty zgodne są z IEC 61000-4-2, a także IEC 61000-4-5. Zgodność ta zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności. Posiadają także odpowiednią kwalifikację motoryzacyjną, AEC-Q101 (wybrane modele).

Oferowane są w obudowie SOD323.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1