reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Komponenty | 14 grudnia 2009

Voltex zrezygnował z wejścia na giełdę

W połowie października informowaliśmy o planach zajmującego się między innymi dystrybucją komponentów Voltex wejścia na GPW. Dziś firma poinformowała o rezygnacji z upublicznienia spółki.
Voltex z powodu małego zainteresowania inwestorów instytucjonalnych odstąpił od publicznej emisji akcji. ‘Do 11 grudnia 2009 roku trwała budowa książki popytu na akcje Voltex. Powodem rezygnacji z oferty było niesatysfakcjonujące zainteresowanie akcjami spółki wśród inwestorów instytucjonalnych’ napisano w oficjalnym komunikacie Spółki. ‘Mając świadomość wartości naszej firmy nie osiągnęliśmy konsensusu pod względem jej wyceny z zarządzającymi funduszami’ mówi Edward Parchimowicz, prezes spółki.

Voltex zamierzał pozyskać z rynku 30 mln zł, które chciał przeznaczyć głównie na poszerzenie oferty rynkowej oraz utworzenie centrum logistyczno-magazynowego.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2