reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 15 maja 2018

Super dokładne i stabilne rezystory cienkowarstwowe

Dzięki zastosowaniu specjalnej struktury i technologii cienkowarstwowej, nowe rezystory Susumu są nie tylko precyzyjne, ale też bardzo stabilne i super odporne.
Susumu Co. Ltd to japońska firma wykonująca cienkowarstwowe rezystory o wysokiej precyzji. Takie też właśnie mają być ich najnowsze komponenty, należące do serii RG. Mają to być elementy wolne od ołowiu, zgodne z RoHS i posiadające kwalifikację AEC-Q200.

Tolerancja tych rezystorów to około 0.5% +/- 0.02%. Współczynnik temperaturowy wynosić może od 100 do 5 ppm/K. Rezystory mają się wyróżniać na tle oferty konkurencji w kilku aspektach, jak zapewnia producent.

Poza wspomnianymi wyżej parametrami, nowe komponenty cechuje świetna redukcja szumów, za sprawą zastosowanej technologii cienkowarstwowej i specjalnej struktury. Są ponadto niezwykle stabilne. Dryft nie powinien przekroczyć 0.1% po ponad 1000 godzinach pracy.

Współczynnik temperaturowy jest niemal idealnie liniowy dzięki zastosowaniu NiCr, jako głównego materiał rezystancyjny. Komponenty te są także bardzo wytrzymałe i odporne na temperatury z zakresu od -55 aż do 150 stopni Celsjusza.

Oferowane mają być w obudowie od 0402 do 1206. Dostępne mają być z rezystancjami od 10 Ω do 5 MΩ,

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1