reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 30 kwietnia 2018

Bardzo wydajne koraliki ferrytowe do aplikacji motoryzacyjnych

Nowe komponenty ferrytowe od firmy Murata cechują się nawet 3-krotnie większą wydajnością od swoich poprzedników. Są małe i mają skutecznie filtrować zakłócenia i szumy w aplikacjach motoryzacyjnych i przemysłowych.
Koraliki ferrytowe stanowią jedną z metod filtrowania zakłóceń wysokiej częstotliwości i szumu z linii zasilających, szczególnie gdy jest ona dzielona pomiędzy wiele układów cyfrowych, jak i analogowych. Firma Murata wypuściła na rynek swoje nowe koraliki ferrytowe, oferowane w malutkiej obudowie 0805.

Zastosowaniem miałyby być aplikacje motoryzacyjne, ale też przemysłowe. Pracować może z natężeniem prądu sięgającym 6 A,a ich impedancja, nawet 70 Ω, jest jedną z najwyższych wśród tego typu komponentów przemysłowych (prawie 3-krotnie większa od poprzedników).

Koraliki te należą do serii BLM21SP . Dzięki dużym możliwościom filtrowania, komponenty pomogą projektantom spełnienie wymagań i standardów, takich jak CISPR25. Posiadają kwalifikację motoryzacyjną AEC-Q200, potwierdzającą ich wysoką niezawodność.

W ofercie będzie można też znaleźć komponenty o impedancji 110 Ω przy prądzie 5 A oraz 180 Ω przy prądzie 4 A. Dostępne są w obudowie SMD o wymiarach 2 na 1.25 mm.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-2