reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 26 kwietnia 2018

Moduł wyświetlacza dla Arduino z WiFi

Nowy moduł wyświetlacza od Texim Europe oferować ma sporo możliwości, nie tylko prezentowanie danych. Choć i z tym sobie nieźle radzi, dzięki mocnemu procesorowi graficznemu PiCASO. Jest tu też wbudowany min. moduł WiFi.
4Duino-24 jest nowym, zaawansowanym modułem wyświetlacza dla Arduino, stworzonym przez Texim Europe. Moduł ten oferuje wyświetlacz LCD o przekątnej 2.4 cala, a także dodatkową funkcjonalność; wsparcie dla WiFi.

Wyświetlacz to komponent okreslony symbolem uLCD-24PTU. Znajdziemy tu też wspomniany moduł WiFi; ESP8266. Sercem jest jednak ATmega32U4, ten sam co w Arduino Leonardo. W module zawarto także mocny i bogaty w funkcje procesor graficzny PiCASO.

Moduł WiFi można programować za pomocą komend AT. Za ich pomocą skonfigurujemy firmware oraz będziemy mogli skorzystać z wielu możliwości, jakie oferować ma WiFi. Znajdziemy tu także złącze microSD oraz dedykowane nagłówki dla Arduino.

Workshop4 IDE, a także inne środowiska 4Duino, są w pełni kompatybilne z tym modułem. Wszystko to by umożliwić deweloperom Arduino wygodną i sprawną pracę. Sam moduł ma mieć wymiary 2.8 na 53.3 na 14.6 mm.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1