reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 13 kwietnia 2018

Super mocne impulsy świetle z diod LED IR od Osram

Nowe diody LED od Osram są w stanie obsłużyć impulsy prądowe o natężeniu nawet 5 A, generując optyczną moc wyjściową sięgającą 2 W. Nowa oferta do też wybór, ze względu na soczewkę i długość fali.
Firma Osram Opto Semiconductors rozszerzyła swoją rodzinę Oslon Black o nowe komponenty przeznaczone do użytku motoryzacyjnego. Generować mają światło podczerwone: 850 i 940 nm. Zwłaszcza te ostatnie najlepiej się nadają do zastosowań motoryzacyjnych, do systemów wizyjnych wspomagających kierowcę, wykrywania pasażerów, itd.

Dzięki wsparciu różnych długości fal i różnych soczewkach (skupiające światło w stożek o kątach: 25, 45 i 75 stopni), nowe komponenty spełniają wymagania większości aplikacji, nie tylko motoryzacyjnych. Zaprojektowane zostały głównie do pracy impulsowej, mogąc generować bardzo mocne, krótkotrwałe światło.

Nowe diody LED Oslon Black są w stanie obsłużyć chwilowy prąd o natężeniu do 5 A (czyli ponad połowę więcej niż poprzednicy, obsługujący maksymalnie 3 A). Generować mogą do 2 W optycznej mocy wyjściowej. Pracować mogą w temperaturach do 125 stopni Celsjusza.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1