reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 05 kwietnia 2018

Enkoder dotykowy dla nowoczesnych HMI

Nowy wielofunkcyjny przełącznik obrotowy pozwoli na stworzenie nowoczesnych interfejsów użytkownika (HMI), które umożliwią zaawansowane sterowanie urządzeniami, bez konieczności zmiany położenia ręki.
Firma EAO, będąca specjalistą w zakresie rozwiązań HMI („Human-Machine Interface”), zaprezentowała niezwykłe rozwiązanie, jakim jest ‘enkoder dotykowy’. Jest to unikalne rozwiązanie stanowiące połączenie wielofunkcyjnego przełącznika obrotowego oraz klasycznych przycisków.

Całość może być integrowana z okrągłymi wyświetlaczami (LCD), tworząc elegancją i funkcjonalną konstrukcję. Rozwiązanie to ma usprawnić korzystanie z urządzeń. Sterowanie nimi będzie proste. Jednocześnie nie trzeba będzie zmieniać położenia ręki i odwracać wzroku.

Zastosowaniem mają być aplikacje motoryzacyjne, ale też sprzęt medyczny oraz audio/video, jak również urządzenia przemysłowe. Za pomocą dołączonego oprogramowania można skonfigurować jak zachowywać ma się ten enkoder, odpowiednio reagując na różne gesty użytkownika (dotknięcie/puknięcie, obrót, przesunięcie, itp.). Dzięki dużej elastyczności w konfiguracji, będzie można tworzyć własne interfejsy użytkownika, reagujące w zależności od potrzeb danej aplikacji, sprzętowej lub programowej.

Całość ma się cechować ponadto dużą trwałością i wytrzymałością. Szczelna obudowa jest wytrzymała na upadki i uderzenia.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2