reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 27 marca 2018

Superwydajne ogrodnicze diody LED od Everlight

Nowe diody LED od Everlight cechuje świetna efektywność, sięgającą 228 lm/W. To nie jedyna ich zaleta. Wysoka wydajność tych komponentów idzie w parze z długą żywotnością i trwałością.
Firma Everlight Electronics zaprezentowała nową serię diod LED oznaczoną jako 5630X-ELB. Są to komponenty przeznaczone do pracy w aplikacjach związanych z ogrodnictwem. To co ma je wyróżniać to świetne parametry wydajnościowe, a także trwałość oraz żywotność.

Diody te cechują się świetną efektywnością na poziomie 228 lm/W. Dodatkowo producent podaje, że spełniają one wymagania stawiane przez DLC4.0, cechują się żywotnością ponad 36 tysięcy godzin w wysokiej temperaturze (L90 > 36000 godzin). Są to komponenty bardzo trwałe, ale też stabilne. Wpływ wysokiej temperatury na parametry pracy diod są niewielkie, jak podaje producent.

W ofercie będzie można znaleźć szeroki wybór komponentów, ze względu na kolor emitowanego światła (monochromatycznego), z zakresu od 450 nm do 745 nm. Producent dodatkowo zapewnia, że komponenty te cechuje bardzo atrakcyjny stosunek ceny, do wydajności (parametrów).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2