reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 21 lutego 2018

Malutkie dławiki 1210 pod 100Base-T1 i A2B

Nowe dławiki są o 50% mniejsze od swoich poprzedników. Świetnie nadadzą się do nowoczesnych aplikacji motoryzacyjnych, wykorzystujących interfejs Ethernet 100Base-T1 i A2B.
Firma Murata wprowadza na rynek swoje nowe malutkie dławiki typu „common-mode”. Oznaczone zostały jako seria DLW32MH_XK2. Mają znaleźć swoje miejsce w aplikacjach wykorzystujących interfejs 100Base-T1*1 oraz A2B®*2.

Zastosowaniem miałyby być bardziej wymagające aplikacje, np. motoryzacyjne. Chodzi głównie o systemy autonomicznego kierowania pojazdami i systemami asystenckimi. Wraz z rozwojem tych systemów wzrasta zapotrzebowanie na szybkie, lekkie i niezawodne sieci, łączące coraz większą liczbę elementów w jeden spójny, sprawnie działający system.

Sieci Ethernet 100Base-T1 są coraz chętniej wykorzystywane jako interfejs przesyłania obrazu z kamer, który wykorzystuje się do detekcji obiektów. A2B jest z kolei chętnie wykorzystywany do przesyłania sygnału zegarowego, audio, danych kontrolnych, a także zasilania.

Nowa seria komponentów jest zminiaturyzowaną wersją komponentów serii DLW43MH_XK2, które oferowane były w formacie 1812. Nowe cewki są o 50% mniejsze. Zajmują powierzchnię 3.2 na 2.5 mm. W przyszłości pojawić się moją dławiki jeszcze mniejsze i lżejsze, jak obiecuje producent.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1